Кваліфікований монтаж

Кваліфікований монтаж камінів повітряного опалення та камінів з водяним контуром для опалення та водопостачання.
 
1. Виїзд на об'єкт.
 
Виїзд кваліфікованого представника фірми на місце монтажу для вивчення місця розташування і особливостей монтажу каміна, з огляду на конструкцію будівлі і побажання замовника.
 
Представник також проводить дослідження існуючих димохідних систем, а при їх відсутності визначає і погоджує з замовником тип димоходу.
 
Завдяки високій кваліфікації, представник професійно порадить з дизайном каміна, типом опалення і допоможе вибрати топку.
 
Для замовлення виїзду на об'єкт потрібно зателефонувати і узгодити деталі.
 
2. Рекомендації з підготовки місця для каміна.
 
Існує набір основних порад по підготовці до монтажу каміна:
 
Пол каміна повинна бути виконаний з жаростійких матеріалів і розрахований на значні навантаження, оскільки вага каміна може досягати до половини тонни. Також основа під камін повинна бути жорстко прив'язана до стіни, інакше давши усадку, може з'явитися тріщина в облицюванні і розгерметизація труби. Висота основи під камін повинна бути на рівні чистої стяжки підлоги в приміщенні або вище. Саму ж основу рекомендується встелити каменем або плиткою на площі, що значно перевищує площу, заплановану під камін. Особливо рекомендується викласти плитку або камінь перед каміном з міркувань пожежної безпеки і з метою запобігання пошкодження покриття підлоги.
Стіна для каміна вимагає підготовки в разі дерев'яного будинку або стін старого будинку з глини і дерева. Такі стіни слід екранувати негорючим матеріалом (SuperIsol або зашивання гіпсокартонними плитами з поклейкой мінвати Rockwool).
УВАГА! Категорично заборонено встановлювати пристінні каміни в дерев'яних будинках без ізоляції стін, оскільки поверхня повітряної топки і димаря може досягати і навіть перевищувати температуру займання дерева.
 
Стеля над каміном повинен бути досліджений на наявність горючих матеріалів, і в разі їх виявлення під час установки каміна повинна бути змонтована вентиляційна камера з негорючих матеріалів, що не має повітрообміну з камерою навколо топки.
Приплив свіжого повітря є необхідною умовою нормальної роботи каміна. Камін споживає багато повітря, і якщо влітку це не відчутно (адже досить відкрити вікно і приплив повітря буде достатнім), то в зимовий період можуть виникнути проблеми із задимленням. Саме тому сучасні камінні топки мають вбудовані системи зовнішньої подачі повітря (EAS) через окремий регульований впускний вентиляційний канал. Завдяки такому рішенню система вентиляції відділяється від системи опалення, тому тепло краще зберігається в приміщенні.
Кімната розміщення каміна повинна бути простора, з місцем для огляду вогню. Екрани моніторів і телевізори слід розміщувати на тій же стіні, що і камін, або іншим способом так, щоб уникнути відблисків полум'я. Доступ до каміна повинен бути вільним, поблизу не повинно бути легкозаймистих предметів.
Рекомендується передбачати місце (полки) для багатоденного запасу дров. Потрібно врахувати, що при повноцінному використанні каміна, спалюється близько 8-15 м3 дерева твердих порід за сезон. Якщо Ви хочете використовувати камін для опалення кількох приміщень і направити тепле повітря до них потрібно врахувати, що конвекцією тепле повітря може дійти тільки в суміжні приміщення (за стіну) і вгору.
Димохід слід передбачити ще на етапі будівництва, як і весь камін. При підготовці до установки каміна потрібно досліджувати існуючий димохід і в разі, якщо він не задовольняє вимоги до димохідним каналах, спроектувати новий.
Ми радимо проконсультуватися з представником фірми по вибору і підготовки місця монтажу каміна.
 
3. Оцінка проекту, узгодження, монтаж каміна.
 
Всі проекти узгоджуються окремо: монтаж топки, каміна, системи опалення, димоходу, вентиляції та вноситься завдаток на підготовку. Зазвичай підготовка становить 2 тижні з моменту внесення завдатку. Застава становить від 30% до 50% вартості проекту.
 
Монтаж топки повітряного опалення становить 1 день. Монтаж топки з водяним контуром становить 2-3 дня, в залежності від складності підключення. Середньої складності камін в будинку з негорючих матеріалів облицьовується за 1-2 дня, в будинку з горючих - 2-3 дня. Складний проект може зайняти до 5-10 днів монтажу.
 
4. Умови проведення монтажу.
 
Приміщення для монтажу повинно бути підготовленим, з місцем для розміщення інструменту, наявністю виходу до мережі (220В), системою водопостачання. Температура приміщення повинна бути вище +10 ° С (рекомендується +15 ° С).
 
У приміщення монтажу повинен бути організований під'їзд вантажного автомобіля.
 
При установці каміна на відмінному від першого поверхах повинен бути передбачений вантажний ліфт. При його відсутності турботи по переміщенню елементів монтажу лягають на Замовника.
Якщо тривалість за межами області монтажу становить понад 1-го дня, Замовник оплачує проживання в готелі бригади з 2-х чоловік протягом терміну, обумовленого в проекті. При цьому вартість робіт збільшується на 25%.