Монтаж димоходів

Монтаж димоходів

Ефективне, зручне, а головне, безпечне використання каміна залежить від якості димаря. Вимоги до димоходів Ви можете прочитати у нас на сайті у відповідній статті.
 
Матеріал димоходу і його конструкція залежить від умов використання та можливостей монтажу.

Керамічний димохід важко встановити в уже житловому будинку, і він дорожче, ніж з чорної сталі або нержавіючої сталі, але в той же час він має найкращі технічні показники.

Димохід з чорної сталі легкий в монтажі і модернізації, але через відсутність ізоляції НЕ підійде для пропускання через стіну або стелю і схильний до підвищеної корозії.

Нержавіючий димар зручний у зовнішньому і внутрішньому монтажі, але менш довговічний, ніж керамічний, зате і більш придатний до ремонту.

В основному в разі відсутності належного димоходу ми рекомендуємо встановлювати димарі з нержавіючої сталі. Приклади наших робіт можна подивитися нижче:

Яку димохідну систему вибрати Вам допоможе наш фахівець, який приїде на об'єкт, або в телефонному режимі отримає всю необхідну інформацію, і порадить з вибором оптимального рішення. Ви завжди можете зателефонувати нам і домовиться про час приїзду.