Купить камин в интернет магазине G&S по лучшей цене

 
Незважаючи на те, що сьогодні камін є не стільки функціональною частиною будинку, скільки декоративної, своєї популярності цей дистанційний пульт елемент не втратив. Вибираючи відповідну модель, в першу чергу варто звертати увагу на її розмір. Крім того, важливим є також зовнішній вигляд цього опалювального обладнання: завдяки сучасному різноманітності вибору, можна купити камін, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр.
 
Як вибрати і купити камін хорошої якості?
 
Примітно, що приміщення, в якому з'являється цей дистанційний пульт елемент, миттєво ж стає найпопулярнішим в будинку: тут неодмінно сподобається проводити вечори як членам сім'ї, так і їх гостям. Сучасні каміни, на відміну від обігрівальних елементів, які випускалися ще півтора десятиліття тому і годилися в основному для дач, можна встановлювати в приватних будинках, а в окремих випадках і в квартирах. Не варто думати, що тільки за кордоном можна купити якісні каміни - Україна теж процвітає в виробництві цього опалювального обладнання, причому якість вітчизняних обігрівальних елементів нічим не поступається якості імпортованих, а ось ціна набагато нижча. Завдяки новим технологіям та обладнанню, а також матеріалами останнього покоління каміни вітчизняного виробництва будуть безперебійно служити довгі роки.
 
Топки для камінів
 
Слідом за зростаючим інтересом до камінів, як способу заощадити на опаленні не стаючи кочегаром у себе вдома, люди все більше цікавляться більш економічними і зручними в зверненні моделями. Якщо раніше камін розглядали як елемент декору, то зараз це вже високотехнологічний пристрій, головним елементом якого є камінні топки. Ціни таких виробів варіюються до декількох сотень до декількох тисяч євро. Так як правильно вибрати, а головне, купити камінну топку і не пошкодувати про вибір?
Топки чавунні
Спробуємо розібратися в цьому питанні поступово. Найдоступніші топки зроблені з чавуну, тому їх часто помилково називають як чавунний камін. Ціна справжнього чавунного каміна значно вище, та це й не топка, а відразу весь камін, литий з чавуну. Топки камінні чавунні - це тільки топки, і ціна на них коливається в основному від 300 євро (за дешеві польські) до 2-3000 євро (за чеські і норвезькі). Більшість виробників пропонують цінової і якісний спектр даної продукції, впроваджуючи нові технології згоряння дров, підведення повітря, удосконалення зовнішнього вигляду, даючи користувачам самим вибирати, за що платити і яке удосконалення їм потрібно більше. Важливо тут те, що навіть найдешевші топки камінні (а саме чавунні топки для камінів) встановлені в камін, завжди більш безпечні та ефективні, ніж відкритий камін.
Топки сталеві
Наступними в еволюційному витку розвитку камінів є сталеві камінні топки. Ціни таких виробів значно вище - від 600 до багатьох тисяч євро. Значно вище і якість виконання, впроваджені технології, зручність використання і навіть зовнішній і внутрішній види. Сталь для таких топок вибирається жаростійкий, а топковий відділення екранується спеціальними матеріалами, що запобігають перегрів металу. Купити топку камінну, зроблену зі сталі складніше, оскільки сталь, завдяки простоті обробки, дозволяє впровадити дуже багато сучасних технологій, без сумніву корисно впливають на зручність використання топки і ефективність. Ось лише деякі з них:
  • обдув скла
  • зовнішня подача повітря
  • подвійний і навіть потрійний дефлектор
  • глибокий зольник
  • водяний контур, що перетворює камін в повноцінний і сучасний опалювальний прилад
У нас Ви знайдете каміни, топки, ціни на них і опису, але і це ще не все! У нашій компанії працюють фахівці, які з радістю допоможуть Вам вибрати, купити топку, а за Вашим бажанням і встановити її. У нас на сайті ви Ми вітаємо Вашу участь і будемо раді, якщо Ви залишите на каміни, а особливо на камінні топки, відгуки. Завдяки нашому комплексному підходу до клієнта Ви можете без труднощів купити камін в інтернет-магазині відразу з установкою!