Виробництво

 

Топки відповідають усім вимогам пожежної безпеки

Наша компанія - сімейний бізнес, головним напрямком якого є виробництво. Уже понад 10-х років ми виробляємо камінні топки (в тому числі топки з водяним контуром), печі для обігріву приміщень, лазень і саун, а також промислові системи опалення на дровах.
Наша історія сповнена інновацій завдяки дослідженням у сфері гідравліки, теплотехніки і механіки для створення оптимальних за паливною ефективністю і комфорту використання конструкцій. Завдяки співпраці з багатьма іноземними компаніями-виробниками камінних топок, ми зуміли налагодити виробництво камінних топок на Україні, дозволяючи зменшити витрати виробничої собівартості, вартості транспортувань і мит. І тому сьогодні ми з гордістю надаємо нашим клієнтам можливість придбання якісних камінних топок вітчизняного виробництва.
 
У розробках ми користуємося сучасним обладнанням і програмним забезпеченням для обліку всіх факторів, здатних вплинути на довговічність і функціональність виробів.
 
Наш офіційний сайт виробника на http://gavrylivsons.com.ua

Ми пишаємося нашим виробництвом і сподіваємося на прихильність споживачів до якісної вітчизняному обладнанню. Приєднуйтесь до нас на  facebook!