Created By : 26-Feb-2015 Write By: admin Published In: Hits: 1816 Comment: 0

Організація подачі повітря в топку

Created By : 22-Mar-2016 Write By: admin Published In: Hits: 2206 Comment: 0

Зазвичай реалізується подачею повітря з вентильованого підвалу та дозволяє за правильного монтажу створити оптимальну систему подачі повітря до камери згоряння.

Вибір топки

Created By : 24-Dec-2013 Write By: admin Published In: Hits: 2220 Comment: 0

Вибір топки – питання що потребує роз’яснення, адже камін робиться на десятиліття. Подана нижче інформація є рекомендаційною, та врешті може суттєво допомогти звузити коло пошуку.

Вимоги ля димовідвідних каналів

Created By : 24-Dec-2013 Write By: admin Published In: Hits: 2307 Comment: 0

Запорукою ефективної роботи каміну є якісний димохід. Щоб уникнути клопотів з задимленістю, почорніннями, поганим горінням та ризиком пожежі, будь-ласка, дотримайтесь порад, викладених у цій статті.

 

Паливо для каміна

Created By : 24-Dec-2013 Write By: admin Published In: Hits: 6352 Comment: 0

Паливо для каміна

Деревина – порівняно дешевий та легкодоступний вид палива. При згоранні виділяє в повітря значно легші, ніж вугілля чи нафта, сполуки, тому не є екологічно шкідливим. Зола складає лишень 3% від маси деревини і її не важко вичистити. Тим не менш, деревина відрізняється між собою...

Чому обирають В-серію

Created By : 09-May-2017 Write By: admin2 Published In: Hits: 653 Comment: 0

Найкраща пропозиція

Абревіатура В-серії означає Beginner’s, тобто це початкова серія з обмеженим додатковим функціоналом, завдяки чому без економії на якості вдалось збільшити доступність топок.

Чому обирають топки GnS серії C

Created By : 05-May-2017 Write By: admin Published In: Hits: 1703 Comment: 0

Найвища якість

Обираючи найкращу якість Ви обираєте найбільше заощадження, адже С-серія – це топки досконалої конструкції та з якісних матеріалів, де не достатньо продумати зовнішній вигляд, а необхідно забезпечити високу надійність та широкий функціонал.

  • Не існує універсального вибору. Кожне приміщення та планування потребує свого технічного та естетичного рішення. Опція подвійного скла, модульні теплообмінники та теплові блоки дозволяють використовувати широкий спектр конвективних, акумуляційних систем та систем з водяним обігрівом.
  • Спосіб користування. Корпус топки розрахованих на значні навантаження, тому значна кількість дров може бути закладена в топку.